کلید یدکی

کلید یدکی یکی از کم کاربردترین و در عین حال مهم‌ترین وسایلی است که هر خانه، ساختمان و البته هر قفلی به آن نیاز دارد. وجود کلید برای باز و بسته کردن درب‌ها، ضروری است. هرچند معمولا اهمیت حضور آن تا وقتی گم نشده و یا دچار مشکل نشده، آنچنان احساس نمی‌شود؛ در حالی که کلید یدکی دقیقا در همین زمان به کار آمده و شما را از دردسرهای بعدی مصون می‌کند.

این وسیله ساده اما مهم، در شرایطی که شما به کلید اصلی دسترسی ندارید؛ امکان باز کردن قفل مدنظر را مهیا می‌کند؛ همچنین ساخت یک کلید یدکی از روی کلید اصلی، هزینه‌های کمتری نسبت به باز کردن درب قفل شده و ساخت کلید جدید برای آن دارد. بنابراین وجود این کلید می‌تواند علاوه بر راه انداختن فوری کار شما در شرایط اضطراری، هزینه‌ها و درسرهای احتمالی شما را نیز به شدت کاهش دهد.

می‌کند؛ همچنین ساخت یک کلید یدکی از روی کلید اصلی، هزینه‌های کمتری نسبت به باز کردن درب قفل شده و ساخت کلید جدید برای آن دارد. بنابراین وجود این کلید می‌تواند علاوه بر راه انداختن فوری کار شما در شرایط اضطراری، هزینه‌ها و درسرهای احتمالی شما را نیز به شدت کاهش دهد.

یکی از خدمات الو کلید ساخت نسخه یدکی از روی کلید اصلی شماست. ما این کار را به کمک بهترین ابزارهای روز دنیا انجام داده و قادر هستیم برای همه انواع قفل‌های قدیمی و مدرن، نسخه یدکی کلید آنها را بسازیم. با توجه به افزایش سال به سال پیچیدگی کلیدها و سیستم‌های امنیتی درب‌ها، رو به روز به میزان پیچیدگی فرآیند ساخت این کلیدها افزوده می‌شود؛ و انجام این کار با کیفیت درست و ساخت دقیق نسخه یدکی (دقیقا مانند نسخه اصلی) کاری حرفه‌ای و خاص است.

ساخت کلید یدکی در کلید سازی اطمینان

ما تضمین می‌کنیم که نسخه یدکی کلیدهای شما را با بالاترین کیفیت ممکن، با بهره بردن از مواد اولیه اصلی و بیشترین ظرافت ممکن بسازیم؛ به‌گونه‌ای که از نظر عملکرد تفاوتی میان کلید اصلی و یدکی خود احساس نکنید.

هما‌ن‌طور که در ابتدای صفحه گفته شده، نقش کلید یدک در شرایط خاصی مهم می‌‎شود؛ امیدواریم این موضوع باعث غفلت شما نشده و در صورتی که کلید یدک خانه یا محل کار شما گم شده یا آسیب دیده است؛ همین امروز اقدام به سفارش یک نسخه جایگزین برای آن نمایید؛ تا در شرایط مورد نیاز، دچار دردسر نشوید. هرچند در این شرایط نیز کلید سازی اطمینان با ارائه بهترین خدمات در هر ساعت از شبانه روز، در خدمت شما خواهد بود.